Skład Prezydium Izby I Kadencji (2019 – 2024)

Prezydent Izby – Artur Gontarczyk

Radca prawny. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Słuchacz studiów licencjacko – doktoranckich z zakresu prawa kanonicznego w Instytucie Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Uczestnik Acton University w Grand Rapids, Michigan (USA) i Sonntagberg (Austria). Stażysta Biura Głównego World Youth Alliance w Brukseli (Belgia) i Federacji Konsumentów w Krakowie. Absolwent Szkoły Prawa Słowackiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz stypendysta Instytutu Państwa i Prawa Słowackiej Akademii Nauk w Bratysławie. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego.

Wiceprezydent Izby – Jakub Bałtroszewicz

Działacz społeczny. Absolwent Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz kursu bioetycznego prowadzonego przez Vita Institute na Uniwerstecie Notre Dame w South Bend, Indiana (USA). Wieloletni uczestnik Acton University w Grand Rapids, Michigan (USA) oraz Sonntagberg (Austria). Absolwent Szkoły Letniej Instytutu Tertio Millenio w Krakowie. Sekretarz Generalny Europejskiej Federacji ONE OF US obecnej w ponad 20 krajach Europy, Prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny oraz Fundacji JEDEN Z NAS. Ekspert etyczny Komisji Europejskiej, z wieloletnim doświadczeniem współpracy oraz doradztwa społecznego w instytucjach Unii Europejskiej w ramach tzw. Rejestru Przejrzystości (Transparency Register). Wykładowca dydaktyki Bioetyki na UPJPII, współtwórca pierwszej w Polsce Poradni Bioetycznej w Krakowie. Wolny czas poświęca na podróże, zwiedził blisko 100 krajów na wszystkich kontynentach.

Sekretarz Izby – Joanna Zarzycka – Osikowska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Administracja publiczna. Pełna zapału do pracy rozpoczynała swoją karierę w dziale administracji w jednej z lubelskich spółek. Później swoje skrzydła rozwijała przez ponad 5 lat w renomowanej krakowskiej kancelarii prawnej pełniącej również funkcje konsularne jednego z europejskich krajów. Na dzień dzisiejszy posiada ponad 14 letnie doświadczenie zawodowe, w ramach którego wyspecjalizowała się w prowadzeniu administracji biurowej.